آب پرتقال پرطرفدارترین آبمیوه در ایران است
84 درصد ایرانی ها اظهار نموده اند در 12 ماه گذشته آبمیوه مصرف کرده اند.
به گزارش "ام بی ای نیوز " ، در تحقیقات صورت گرفته در خصوص میزان مصرف آبمیوه در میان جامعه شهرنشین کشور،فقط 8 درصد از این جامعه اعلام کرده اند که مصرف آبمیوه را برای یک بار در روز در سبد غذایی خود قرار می دهند .
در این میان 4 درصد پرسش شوندگان اظهار نموده اند که بیشتر از یک بار در روز از آبمیوه ها استفاده می کنند و 25 درصد نیز گفته اند در ماه تنها 2 یا 3 بار آبمیوه می نوشند.
در این بررسی مشخص شد که از میان مصرف کنندگان آبمیوه 39 درصد از آبمیوه های پاکتی یک بار مصرف استفاده می کنند و 31 درصد نیز آب میو های پاکتی بزرگ را برای مصرف انتخاب می کنند. این گزارش همچنین حاکی است آبمیوهای قوطی ،پاکت آلومینیومی و بطری پلاستیکی به ترتیب 19،18 و 11 درصد بازار مصرف آبمیوه ها را در اختیار داشته و آبمیوه های بطری شیشه ای تنها 9 درصد بازار مصرف آب میوه ها را بخود اختصاص می دهند .
مصرف آب پرتقال با 53 درصد اقبال پرطرفدارترین طعم در میان آبمیوه هاست. گیلاس،آناناس،هلو،شش میوه نیز با 28،27 ،25 و 20 درصد به ترتیب پر طرفدار ترین طعم ها در میان آب میوه ها بشمار می رود.
سایر طعم ها نیز مانند انار، انبه، سیب، انگور، زرد آلو، توت فرنگی ، گلابی نیز به ترتیب جزو طعم های مورد علاقه مصرف کنندگان آب میوه به شمار می رود.
دسترسی سریع
 
پیوند ها
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت نگین شهد شهران پارس می باشد .